Wynajem mieszkania w Olsztynie przy UWM

telefon: 500839768

Komfortowe mieszkanie blisko UWM i Plaży Miejskiej na strzeżonym osiedlu.
Oferta dla niepalących studentów.

Przede wszystkim

Wynajem mieszkania
w Olsztynie blisko Kortowa

Zapraszamy do wynajęcia naszego dwupokojowego mieszkania na al. Obrońców Tobruku w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Plaży Miejskiej i Starówki. Oferujemy komfortowe warunki dla niepalących studentów UWM.

Nie wspominając

Dlaczego warto wynająć mieszkanie w Olsztynie?

Nasze dwupokojowe mieszkanie na al. Obrońców Tobruku w Olsztynie to doskonała propozycja dla studentów UWM. Bliskość uczelni, Plaży Miejskiej i Starówki sprawia, że jest to idealne miejsce do nauki i relaksu. Zapewniamy komfortowe warunki dla niepalących.

I nie zapominajmy

Nasza oferta dla studentów UWM

Oferujemy wynajem dwupokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji w Olsztynie. Nasze mieszkanie znajduje się blisko UWM, Plaży Miejskiej i Starówki, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Zapewniamy komfortowe warunki dla niepalących studentów.

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem mieszkań w Olsztynie. Nasze dwupokojowe mieszkanie na al. Obrońców Tobruku to idealne miejsce dla studentów UWM. Bliskość uczelni, plaży i starówki sprawia, że nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna.

Twój dom w Olsztynie

Kontakt 500839768
(proszę o telefon)